Merhaba;

 

Yetiş Gayrimenkul, Çayyolu ve Yaşamkent bölgesindeki ofisleriyle, en son teknoloji kullanan, profesyonelce etik ve dürüstlük ilkesiyle, hizmet anlayışıyla, gayrimenkullerinizi en iyi şartlarda alım, satım, kiralamada ve fiyatının belirlenmesinde sizlere doğru çözümler bulacaktır.

 

Gayrimenkul pazarlama işi zor bir iştir. Mülkünüzü satışa çıkardığınızda ilgilenmek isteyen birçok emlakçı, fiyat öğrenmek isteyen meraklılar, kendi mülkünün değerini öğrenmek isteyen semt sakinleri, bütçesi sizin mülkünüzü almaya yetmeyecek alıcılar size bir şekilde rahatsız edecektir. Kişisel güvenliğin olmadığı günümüzde alıcı sandığınız herkese evinizin kapısını açmak zorunda kalacaksınız. Gerçek alıcıyı tespit etmekte zorlanacak ve satış süreniz uzayacaktır. Yetiş Gayrimenkul, çalışanları ile bölgemizde 23 yıldır en fazla satış yapan gayrimenkul şirketi olarak, mülkünüzle ilgilenen alıcıları önce kendi süzgecinden geçirilerek sizi gerçek alıcılarla buluşturacaktır.

 

Hedefimiz sizi, gayrimenkul satmak için harcadığınız zamandan, yaşayacağınız sıkıntılardan ve stresten uzak tutmaktır.

 

Avukatınız, doktorunuz gibi gayrimenkul konusunda ailenizin yakın bir ferdi olmak istiyoruz. Yıllarca yapmış olduğunuz birikimlerle yeni bir gayrimenkul yatırımı yapmayı planlıyorsanız veya kiralık tüm gayrimenkullerinizin gerçek çözüme ulaşmasını istiyorsanız bu işin profesyoneli Yetiş Gayrimenkul’ü arayabilirsiniz.

 

Hedefimiz memnuniyetiniz…

 

 YETİŞ GAYRİMENKUL uzman kadrosuyla haftanın yedi günü sizlere hizmet vermenin gururunu duyar.

 

Saygılarımızla…