Hobi bahçeleri, şehir hayatından bunalan ve doğayla vakit geçirmeyi seven insanlar için büyülü fırsatlar sunar. Belediyelerin ve özel işletmelerin altyapısıyla oluşturulan bu bahçeler, kalıcı ve yerleşmeyen sebze, meyve ve bitkileri yetiştirmek için de kullanılır.

Şehrin biraz dışarısında bulunan ve yapay bir köyü andıran hobi bahçeleri, elle sürülebilecek parçalara ayrılarak satılıyor veya bir yıllık kiraya da verilebiliyor. Bulunduğu yere göre özellikleri değişen hobi bahçeleri, eğlenceli vakit geçirmeniz, eşyalarınızı koyabilmeniz için bir kulübeyi de bahçe içerisinde bulunduruyor. Siz orada değilken bile bahçenizi koruyacak 24 saat güvenlik hizmeti de sağlanıyor. 

 

Doğayla vakit geçirmek, sebze meyve yetiştirmek,  tatil günlerinde ailesi ile vakit geçirmek isteyenlerin yanı sıra yatırımcılarında oldukça dikkatini çeken hobi bahçeleri, kamu sektörüne ait değilse satın alındıktan sonra başkalarına kiralanabiliyor.

Avrupa’da yaygın olan ancak Türkiye’de yeni uygulanmaya başlanan hobi bahçelerini büyükşehirlerde bulmanız mümkün. 

Ankara’da oturuyorsanız özel sektöre ait olan ve satışları devam eden Keyf-i Bahçem'e göz atabilirsiniz. 

Keyf-i Bahçem, toplam 26. 880 metre kare alana kurulu bir hobi bahçesi. Diğer hobi bahçelerinden ayrı olarak bahçe hizmeti sunmanın dışında sosyal yaşam merkezi haline dönüşüyor.

 

Ayrıca Keyf’i Bahçem’de 24 saat güvenlik, 24 saat kamera kaydı, çocuk oyun alanlarının yanında tavuk beslemeye ilgisi olanlar da düşünülerek tavuk besleme alanı hizmeti de sunuluyor.

 

56 bahçeden oluşan Keyf- i Bahçem, bahçe başına 480 metre karelik bir alan ayrılmış durumda. Sadece satın alma işlemi gerçekleştirilen Keyf- i Bahçem’in fiyatı da 32.000 TL olarak belirlendi.

Ayrıntılı bigi ve randevu için 

Arsa Uzmanımız Nizamettin BİLİCİ ile iletişime geçebilirisniz

t:0532 237 28 76